Am auzit si la alte persoane problema asta legata de serverele de la romarg :(
Versiune printabilă
Este evident ca acest pool nu contine chiar tot ce e de calitate si pe deasupra cel putin un specimen de firma, ca altfel nu o pot numi.Dar asta e, votam ce gasim.
Am folosit de-a lungul timpului mai multe gazduiri de la mai multe firme dar , cea mai buna din punctul meu de vedere este gazduirea de la hostico.
Motivele ce m-au dus la aceasta alegere sunt :
- suport tehnic non stop
- sunt foarte intelegatori in privinta plati facturi.
Va multumesc.
Cum adica sunt foarte intelegatori in privinta plati facturi?
ce vrei sa spui?
Eu folosesc Experthost. E ok..
Hostway.ro de vreun an si ceva, ireprosabili din toate punctele de vedere.
Nu am nevoie in general de relatii cu clientii, dar am avut la 3am si s-a rezolvat fara probleme printr-un telefon.
Plus amanare plata factura cateva zile cand am avut probleme cu cardul, din nou fara comentarii si incidente.
Anterior, tlh.ro, din nou fara probleme.
Recent m-am mutat la webfactor.ro si pot spune ca au un uptime excelent. Sunt multumit de ei si ii recomand. Eu am pachet cel mic, pentru 2 siteuri.
Folosesc MXHOST si pot spune ca sunt foarte buni , incarcare rapida a site-ului si de cca 1 luna uptime 100% .
Recomand !
In acest moment am servicii de gaduire oferite de hostore.ro, ii recomand deoarece au servere puternice, ma inteleg cu ei atunci cand nu pot plati la timp si sunt foarte ok.