Nu mai intrerupeti fiecare thread cu intrebari fara rost.
Aveti intrebari faceti un thread nou. Noile metode au fost puse pentru a incuraja comunitatea sa scrie si sa participe. Sunt 300 de membrii care "stau in lumina noptii".
Orice s-ar face, intotdeauna sunt nemultumiti. Spuneti-va sugestiile si vedem daca sunt ok.



Răspunde cu citat