Vorbeste cu Cristian...se pare ca e o setare noua in forum.
S-a vorbit oricum despre asta..evident nu stiu daca poti vedea ce s-a vorbim...aiurea.
Vorbeste cu Cristian...se pare ca e o setare noua in forum.
S-a vorbit oricum despre asta..evident nu stiu daca poti vedea ce s-a vorbim...aiurea.
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)