nu exiasta nici o setare sa nu mai a`mi arate ca "necitite" anumite forumuri sau topicuri care vreau eu.. stiti... ca la phpbb.. sincer nu am gasit.. si ma dispera..
nu exiasta nici o setare sa nu mai a`mi arate ca "necitite" anumite forumuri sau topicuri care vreau eu.. stiti... ca la phpbb.. sincer nu am gasit.. si ma dispera..
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)