Ideea e ca nu mai am nici un document de cand l-am luat. A venit cu windows-ul deja instalat. Deci nu stiu key-ul de licenta.
Am vazut pe google ceva varianta sa apas F10 cand porneste si apoi inca o tasta.. si imi apare un meniu de unde sa selectez "Factory reset" sau ceva de genul..