Plati prin sms - persoana fizica
Folosesc de ceva vreme serviciul de plati prin sms de la fortumo.ro
Din pacate, pretul maxim al unui sms este de 3euro + tva, din care eu primesc 1 euro.
Cunoaste cineva un alt provider de servicii taxare prin sms, care accepta si plati mai mari pentru persoane fizice?
am cautat si am verificat cam tot ce exista pe piata si toti cer firma, insa poate mi-a scapat mie ceva si stiti voi.
Mersi anticipat!
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.