Mi se pare foare ok acest schimb doar daca schimbul este 1:1, fiind in ajutorul ambelor parti. Daca se castiga comision din asta, atunci cred ca este o problema si trebuie sanctionat userul care doreste sa-si creeze un avantaj din acest punct de vedere.