Am uitat sa revin si cu rezolvarea
Am facut o mica aplicatie desktop, care odata rulat imi porneste internet explorer cu -k, adica fullscreen ... linia de comanda pe care o executa este urmatoare:
A se testa in Start -> RunCod:iexplore.exe -k www.google.com
Toate bune.





Răspunde cu citat