Am descoperit acest blog: funhouse.bubble.ro
De ce-i interesant? Iata cateva statistici:
stat1.traceics.ca/stat/funhousebubblero/vizitatori/zi/
Am descoperit acest blog: funhouse.bubble.ro
De ce-i interesant? Iata cateva statistici:
stat1.traceics.ca/stat/funhousebubblero/vizitatori/zi/
Ultima modificare făcută de eRwin; 29th April 2007 la 17:55.
chiar merita.. gasesti aprope orice in el.. si are super referari
daia are traficul acela de invidiat..
Si care e faza? Ce e de analizat? Scuze ca nu am inteles...dar mesaje/posturi de genul atsa mai mult ma incurca.
Ce e asa special in el?
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
Modul in care a reusit sa ajunga la un asemenea trafic.
- Am remarcat faptul ca toate articolele sunt publicate in 11 limbi printre care japoneza, chineza, rusa si coreeana!
- categorii putine dar de maxim interes
- folosirea materialului video din abundenta
- regularitatea cu care se introduc articolele/comentariile
Cred ca e o reteta de urmat pentru cei ce doresc sa se inbogateasca din blogging.
daca ala e model de blog, mai bine lipsa
filmuletze de pe youtube aruncate la gramada pe un blog, design 0...inutil
dar poate nu inteleg eu ideea....
ma indoiesc ca ies asa multi bani din siteul ala
si da..conteaza
Am spus ca e interesant totodata si urmatoarea fraza: "Cred ca e o reteta de urmat pentru cei ce doresc sa se inbogateasca din blogging."
Sunt sigur ca cel care este autorul acestui blog sau "blog", cum vreti sa priviti, a facut un research destul de amanuntit cu privire la ceea ce doresc utilizatorii si mai ales unde-i gaseste pe acestia! (China, Coreea, Rusia toate limbi agreate de adsense). Asta daca inca n-ati prins ideea![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)