Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 26 din 26

Subiect: What if...Excercitiu de imaginatie

  1. #21
    Avatarul lui Claudiu B
    Claudiu B este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    24th October 2010
    Locaţie
    Zimnicea - Teleorman
    Vârstă
    44
    Posturi
    624
    Putere Rep
    34

    Implicit

    In off-line I would also have done bungee jumping, skydiving and definitely getting to a roller coaster.

  2. #22
    Avatarul lui Emil
    Emil este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    15th October 2010
    Locaţie
    Brussels
    Posturi
    604
    Putere Rep
    33

    Implicit

    Daca as putea da timpul inapoi 15-20 de ani, as fi dat o mita sa preiau Arpanetul =)) Apoi as fi lansat cateva servicii cool de genul Emooogle.com (si evident as fi lansat si un Emil Rank). Think about it. Emil Maps, Emil Mail =)) . Poate as fi lansat si o companie de genul Banana (un fel de Apple) sau Macrosoft (sa fie mai mare ca Microsoftul).
    "Wire telegraph is a kind of a very, very long cat. You pull his tail in New York and his head is meowing in Los Angeles." Albert Einstein

  3. #23
    Avatarul lui CinCin
    CinCin este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    11th January 2011
    Locaţie
    Iasi-Bacau-Bucuresti
    Vârstă
    44
    Posturi
    42
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de Andrei S Vezi Post
    Asta cred ca poti sa faci si acum...
    Cele bune sunt deja luate.

  4. #24
    Avatarul lui somnulescu
    somnulescu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    17th December 2010
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    284
    Putere Rep
    30

    Implicit

    In urma cu 20 de ani as fi avut aproape 5 ani. Nu stiu ce as fi facut diferit atunci, avand in vedere ca de abia stiam cum ma cheama. Cu toate astea, daca eram eu destept, ramaneam in 2008 in SUA.
    Sunt un adevarat Geek si beau doar bere buna :)

  5. #25
    Avatarul lui Alex Dumitru
    Alex Dumitru este deconectat Administrator
    Reputatie:
    64
    Data înscrierii
    20th April 2006
    Locaţie
    Pitesti / Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.339
    Putere Rep
    64

    Implicit

    Citat Postat în original de somnulescu Vezi Post
    In urma cu 20 de ani as fi avut aproape 5 ani. Nu stiu ce as fi facut diferit atunci, avand in vedere ca de abia stiam cum ma cheama. Cu toate astea, daca eram eu destept, ramaneam in 2008 in SUA.
    Ce te-a facut sa nu ramai?

  6. #26
    Avatarul lui somnulescu
    somnulescu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    17th December 2010
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    284
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Citat Postat în original de Alex Dumitru Vezi Post
    Ce te-a facut sa nu ramai?
    Dragostea, care s-a dovedit a fi o idioata Asa "suntem unii" gandim cu inima si nu cu mintea.
    Sunt un adevarat Geek si beau doar bere buna :)

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Imaginatie
    De Diana în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 3rd February 2009, 22:36

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •