Kidu, nu stiu cu cat a vandut Marius siteul, si nu am zis ca nu se fac bani din afiliere. Se fac, dar s-ar putea face si mai multi daca ar exista mai multa implicare din partea magazinelor.
Sunt nenumarate magazine care nu se obosesc sa raspunda la un mesaj in 4 luni de zile, unele din ele la intalnirile 2parale se bat cu pumnii in piept ca ei sunt dispusi sa faca orice, etc... dar nu se obosesc sa raspunda la un mesaj, nici la al doilea, nici la al treilea...




Răspunde cu citat


