Eu cred ca ce incerci tu sa faci e doar o sumedenie de posturi... Te-am contactat prin PM,si ti-am oferit 3siteuri,pentru 150 lei, si mi-ai spus ca ti-ai luat garsoniera si ca nu mai ai bani, dupa care la ~30 de minute, ai creat acest post.

Acesta este raspunsul lui :"o sa te caut zilele astea. sa vad cum mai stau cu banii. am cumparat o garsoniera si nu prea o duc asa bine. astea da sunt convenabile."