Stiu topicul din-nainte de a incepe toate discutiile, nici nu ma gandeam sa apelez la domnu Petre.
Apeopo de cei care va legati de mine 'cu cititul regulamentului'. Eu, personal prefer sa pun cateva intrebari cu subinteles (interpretabile) decat sa va fac 1kpostari in 30zile. Voi ce preferati? O comunitate curata si fara mucosi care sa faca spam, sau oameni seriosi?

