am facut Pensiunea Casa Noastra.

v-as fi recunoscator daca ati scrie parerile voastre despre design si despre site in general.

se doreste a fi optimizat dupa:
arieseni
casa noastra
muntii apuseni
valea ariesului

voi ce credeti ca ar mai trebui lucrat pentru optimizare?

merci