Au.)) Da, ai dreptate, neatentia.
Scuzati-ma.
Am trait cu impresia ca a postat pe 20 martie 2015, nu 2014.
Greseala mea.
![]()
E bine ca asa mai aflam si noi in ce an traim![]()
Aceiasi greseala si la mine, am crezut ca este 2015![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)