Salutare din nou, hl2u imi cer scuze dar am fost plecat putin din Bucuresti si acum 30 de minute am revenit acasa la calculator. Ai pm.
Salutare din nou, hl2u imi cer scuze dar am fost plecat putin din Bucuresti si acum 30 de minute am revenit acasa la calculator. Ai pm.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)