Nu pot accesa serverul direct din ip.
Am mutat un site pe el, am schimbat nameserverele si nu merge. Acum siteul e offline si nu stiu ce sa mai fac.
Ce mai am de configurat ?
Nu pot accesa serverul direct din ip.
Am mutat un site pe el, am schimbat nameserverele si nu merge. Acum siteul e offline si nu stiu ce sa mai fac.
Ce mai am de configurat ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)