Ma numesc Valentin, am 21 de ani si sunt din Bucuresti.
Drumul meu in zona online este abia la inceput asa ca am venit aici pentru a invata cat mai multe lucruri si de ce nu, sa ofer ceva inapoi comunitatii![]()
Ma numesc Valentin, am 21 de ani si sunt din Bucuresti.
Drumul meu in zona online este abia la inceput asa ca am venit aici pentru a invata cat mai multe lucruri si de ce nu, sa ofer ceva inapoi comunitatii![]()
Salut Valentin! Bine ai venit!
Bun venit! Asa sa faci!
salutare si bun venit in comunitate
Bine ai venit...un inceput promitator.
bine ai venit!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)