Mersi Ben. Eu insa am inceput mai serios cu webul de pe la vreo 15 ani!Multumesc de urari!
Mersi Ben. Eu insa am inceput mai serios cu webul de pe la vreo 15 ani!Multumesc de urari!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)