Exact la asta ma gandeam si eu. Doar ca din cate am observat, au aparitii sporadice. (brandusa)

on-topic. Bine-ai venit! Bine ca ne-ai gasit.

off-topic again: cate salutari primesc fetele Baietilor abia daca li se mai raspunde <_<