Exact la asta ma gandeam si eu. Doar ca din cate am observat, au aparitii sporadice. (brandusa)
on-topic. Bine-ai venit! Bine ca ne-ai gasit.
off-topic again: cate salutari primesc feteleBaietilor abia daca li se mai raspunde <_<
Exact la asta ma gandeam si eu. Doar ca din cate am observat, au aparitii sporadice. (brandusa)
on-topic. Bine-ai venit! Bine ca ne-ai gasit.
off-topic again: cate salutari primesc feteleBaietilor abia daca li se mai raspunde <_<
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)