Mersi pentru advice-uri. Dar daca e personal representative, nu ar fi trebuit sa-mi fie alocat la crearea contului? Ca asa la telefon, doar sa cer un personal rep... ma vor ignora din nou. Anyway, am sa incerc imediat.
I-am sunat si am stat pe linie 40 de minute. Pana la urma, au zis ca o sa ma sune ei azi. Ma'ndoisc, dar astept telefonul lor.
Nu m-au sunat inapoi...
Anyway, am si uitat de ei, iar dupa 5 zile, m-au reaprobat. Deci, pana la urma totul e OK.
astia de la paypal citesc seopedia.![]()
m-am limitat si pe mine. acelasi mesaj idiot, acelasi tip de cont : business, la fel fara nici un fel de problema si .. totusi.
imi cer o gramada de documente... in fine..incet ..incet toate aceste actiuni ale lor imi intaresc ideea ca : traiand in romania suntem priviti cu suspiciune chiar si atunci cand suntem corecti...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)