Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 15 din 15

Subiect: Notification of Limited Account Access?

  1. #11
    Avatarul lui superbus
    superbus este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    23rd October 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    49
    Posturi
    810
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de zoltan Vezi Post
    Business. Conteaza cumva?
    conteaza.
    ti-a explicat Nic.
    acelasi lucru vroiam sa ti-l spun si eu. dar a ajuns el inaintea mea.
    ca si client business poti discuta cu un reprezentant paypal si ii poti explica exact situatia.

  2. #12
    Avatarul lui zoltan
    zoltan este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    16th February 2007
    Vârstă
    51
    Posturi
    26
    Putere Rep
    36


    Implicit

    Mersi pentru advice-uri. Dar daca e personal representative, nu ar fi trebuit sa-mi fie alocat la crearea contului? Ca asa la telefon, doar sa cer un personal rep... ma vor ignora din nou. Anyway, am sa incerc imediat.

  3. #13
    Avatarul lui zoltan
    zoltan este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    16th February 2007
    Vârstă
    51
    Posturi
    26
    Putere Rep
    36


    Implicit

    I-am sunat si am stat pe linie 40 de minute. Pana la urma, au zis ca o sa ma sune ei azi. Ma'ndoisc, dar astept telefonul lor.

  4. #14
    Avatarul lui zoltan
    zoltan este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    16th February 2007
    Vârstă
    51
    Posturi
    26
    Putere Rep
    36


    Implicit

    Nu m-au sunat inapoi...
    Anyway, am si uitat de ei, iar dupa 5 zile, m-au reaprobat. Deci, pana la urma totul e OK.

  5. #15
    Avatarul lui superbus
    superbus este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    23rd October 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    49
    Posturi
    810
    Putere Rep
    0


    Implicit

    astia de la paypal citesc seopedia.

    m-am limitat si pe mine. acelasi mesaj idiot, acelasi tip de cont : business, la fel fara nici un fel de problema si .. totusi.

    imi cer o gramada de documente... in fine..incet ..incet toate aceste actiuni ale lor imi intaresc ideea ca : traiand in romania suntem priviti cu suspiciune chiar si atunci cand suntem corecti...

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 9th February 2011, 23:25
  2. Cine-i de fapt Renalo Investments Limited?
    De Adam în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 9th February 2008, 01:14
  3. job expert Ms Access
    De Ianna în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 19th December 2007, 02:09
  4. windows genuine advantage notification
    De FireEyes în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 25th January 2007, 17:13
  5. Chestiune banala in Access
    De vbcypher în forumul Server side
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 27th October 2006, 09:18

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •