Postat în original de w!ll Cel mai bun premiu ar fi sa-si cumpere un domeniu. Si eu sunt de aceeasi parere ! E greu sa te impui daca ai ceva de tip business si o extensie aiurea , asa cum este co.cc !
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum