:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si as mai continua, dar tre sa si scriu ceva..
Voi comenta ceea ce nu imi place si ceea ce consider eu ca nu as face...
In primul rand PowerPoint nu se preteaza la companii uriase cum se pretinde neogen.
In al doi-lea rand sa organizezi un seminar cu prezentari ce contin greseli, e deja amatorism pe fata.
Greseli
Nu stiu pe ce gramatica/reguli se bazeaza neogen.. Intr-o prezentare publica (si nici macar in discutii) nu se foloseste : "conturi de gestionare multiple" urmat frumos de "training..." ! Acest cuvant nu exista in limba romana domnilor si doamnelor de la neogen!Citat:
- quaified
- bugetele vor pleca si pana acum... (parca lipseste un "ca")
Ma intreb de ce nu ati folosit si pt, dvs...
