Eu ti-as trimite poze si fara sa-ti cer ceva in schimb, dar ma deranjeaza ca acel site este facut pe un subdomeniu.
Eu ti-as trimite poze si fara sa-ti cer ceva in schimb, dar ma deranjeaza ca acel site este facut pe un subdomeniu.
unde se trimit pozele?
ala e pc-ul meu, facut intro cutie de placa de baza.nu va zic povestea carcasei ca e lunga.
Ultima modificare făcută de Mihai Gianu; 6th September 2008 la 21:53.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)