Stiu ca nu o sa raspunda, dar macar am facut ceva...la mine nu este vorba despre "binevoitori" pentru ca nu am suparat pe nimeni, nu m-am certat cu nimeni, siteul nu deranjeaza pe nimeni...am avut niste probleme de securitate care s-au rezolvat intre timp. cred ca cei care au accesat siteul in acea perioada au vazut problema si l-au raportat...Nu pot sa-mi fac alt site...am investit mult in asta, si bani si timp...nu mai am resurse pentru altul. Multumesc pentru raspuns!![]()


Răspunde cu citat

