Am nevoie de o sigla pentru un site. Mi-ar trebui cineva cu simtul umorului , caricaturist, cineva care sa imi produca ceva haios si memorabil.
Daca credeti ca ma puteti ajuta sau daca stiti pe cineva care ma poate ajuta, PM va rog.
Am nevoie de o sigla pentru un site. Mi-ar trebui cineva cu simtul umorului , caricaturist, cineva care sa imi produca ceva haios si memorabil.
Daca credeti ca ma puteti ajuta sau daca stiti pe cineva care ma poate ajuta, PM va rog.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)