Am primit urmatorul PM de la lovelife si mi se pare o idee buna, pentru ca au fost multe nedumeriri. Ce parere aveti ?
Salut
Propun sa i se permita doar userului balauru8269 sa aiba si al treilea link in semnatura care sa duca spre site-ul lui la pagina despre mine de la el de pe site, astfel incat sa nu mai apara situatiile neplacute, cand cineva ii reproseaza ca scrie in engleza.
Eventual aceasta modificare sa fie facuta de un moderator, cu acordul sau.







Răspunde cu citat