Cred ca se poate face cumva, prin Promotions, o optiune inerenta platformei Vbulletin. Insa va trebui sa-mi aloc o zi sa vad exact cum sa mut tot forum-ul in noi Usergrup-uri, sa setez cand se promoveaza, samd.

Zilele astea ma ocup, si o sa fac si un thread in care o sa cer pareri.