Ideea mea de asociatie ar fi ceva de genul: "In weekend-ul X vrem sa facem o intalnire a membrilor. Pentru asta trebuie sa inchiriem o sala. Costurile pentru chirie sunt de ....... Cine vrea sa participe trebuie sa contribuie la inchirierea salii. Vor tine cate un speech: X, Y, Z. Cine este interesat poate veni si fie plateste la intrare, fie plateste anticipat prin paypal sau alta metoda."

