Deci am ras de nu mai stiu de mine. Am si eu some "good site" sa il inscriu in "WEBdirectory FREE for good site" dar nu vreau sa le pun on "you site".
Acum serios, ce rost are sa scrii in romana si in rom-engleza pe un domeniu .com care cred ca este destinat site-urilor cu continut in limba engleza...





Răspunde cu citat