offtopic:
e clar, esti inscris de o zi si incepi sa iti faci de cap pe aici. poate ar trebui sa te prezinti/saluti si tu inainte sa postezi ceva, asa ca oamenii zic eu.

Citat Postat în original de r0b3rt
Nu inteleg de ce comentezi daca nu ai nimic relevant de spus
nici eu nu iti inteleg replica ta

ontopic:
care este sensul mesajului "Sa lasam calitatea sa vorbeasca !" si a altor cuvinte in romana daca site-ul este pt straini? (foarte derutant)