offtopic:
e clar, esti inscris de o zi si incepi sa iti faci de cap pe aici. poate ar trebui sa te prezinti/saluti si tu inainte sa postezi ceva, asa ca oamenii zic eu.
nici eu nu iti inteleg replica taPostat în original de r0b3rt
ontopic:
care este sensul mesajului "Sa lasam calitatea sa vorbeasca !" si a altor cuvinte in romana daca site-ul este pt straini? (foarte derutant)




Răspunde cu citat