Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: O parere despre un director Web

  1. #11
    Avatarul lui startblog
    startblog este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    22nd December 2007
    Locaţie
    Constanta, Romania
    Posturi
    297
    Putere Rep
    34


    Implicit

    Pai: - ai logo doar la "Automobile si Motociclism", pune-i un tag center la reclama google si inca ceva... poate e de la oboseala dar casuta de sub "categorie" de pe pagina de adaugare link nu e in plus? Si nu e tradus complet de ex: "Link submitted and awaiting approval.
    Trimite altă legătură."

    In rest... bafta!

    PS: Thumbshots "http://open.thumbshots.org/image.pxf?url="
    Ultima modificare făcută de startblog; 8th April 2008 la 00:30.

  2. #12
    Avatarul lui geois
    geois este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th April 2008
    Vârstă
    35
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Citat Postat în original de startblog Vezi Post
    Pai: - ai logo doar la "Automobile si Motociclism", pune-i un tag center la reclama google si inca ceva... poate e de la oboseala dar casuta de sub "categorie" de pe pagina de adaugare link nu e in plus? Si nu e tradus complet de ex: "Link submitted and awaiting approval.
    Trimite altă legătură."

    In rest... bafta!

    PS: Thumbshots
    Probabil esti un pic obosit ,acea casuta e pentru Link Reciproc(Ai o descriere cu Bold ,acesta e optional(link-ul reciproc)
    Mersi frumos pentru thumbshots

  3. #13
    Avatarul lui geois
    geois este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th April 2008
    Vârstă
    35
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Un update la template si cateva mod's
    Also ,mai astept pareri,nemultumiri etc

  4. #14
    Avatarul lui geois
    geois este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    7th April 2008
    Vârstă
    35
    Posturi
    9
    Putere Rep
    0


    Implicit

    Chiar asa de bun sa fie ? Incat nimeni nu are nimic de reprosat
    Ma simt bine.
    Edit:Eram sa uit ,uitati-va si la "ia-ti un cuvant!"
    Ultima modificare făcută de geois; 16th April 2008 la 13:20. Motiv: Completare

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. O parere despre optimizarea SEO
    De Skinnerul în forumul Google
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 14th November 2009, 01:07
  2. Ce parere aveti despre asta?
    De eamc în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 7th October 2008, 19:28
  3. parere despre register.com
    De Adrian Poputoaia în forumul Hosting
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 15th June 2008, 17:30
  4. Ce parere aveti despre www.helpero.com
    De mo0nrider în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 12th September 2006, 03:26
  5. ce parere avetzi despre e maketing?
    De brahma în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 19th March 2005, 17:20

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •