Sunt si eu gata cu un director pe care va invit sa va inscrieti siteurile.
www.roghid.com/director
Numai Bine
Cu stima si respect!!
Sunt si eu gata cu un director pe care va invit sa va inscrieti siteurile.
www.roghid.com/director
Numai Bine
Cu stima si respect!!
Am inscris acum trei site-uri.
Nu ai categoria "Directoare" in schimb ai "Detectoare radar".
De ce Atom si nu RSS?
In rest e OK. Mullta bafta !![]()
Te astept si eu in
http://www.shopdirector.ro
Ultima modificare făcută de Hobart; 14th June 2009 la 00:05.
Arată bine, îmi place.
Am trimis şi eu spre adăugare 3 situri.
Baftă,
Multumesc pentru aprecieri si atentia acordata. Am aprobat toate site-urile adaugata in ultimile 24 de ore..
Numai bine
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)