Sunt si eu gata cu un director pe care va invit sa va inscrieti siteurile.
www.roghid.com/director
Numai Bine
Cu stima si respect!!
Versiune printabilă
Sunt si eu gata cu un director pe care va invit sa va inscrieti siteurile.
www.roghid.com/director
Numai Bine
Cu stima si respect!!
Am inscris acum trei site-uri.
Nu ai categoria "Directoare" in schimb ai "Detectoare radar".
De ce Atom si nu RSS?
In rest e OK. Mullta bafta ! :D
Te astept si eu in
http://www.shopdirector.ro
Arată bine, îmi place.
Am trimis şi eu spre adăugare 3 situri.
Baftă,
Multumesc pentru aprecieri si atentia acordata. Am aprobat toate site-urile adaugata in ultimile 24 de ore..
Numai bine