Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 44

Subiect: [Oferta] Articole optimizate SEO dedicate SERP realizate de profesionisti

  1. #1
    Avatarul lui iSKY
    iSKY este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    4th January 2008
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    1.232
    Putere Rep
    40

    Implicit [Oferta] Articole optimizate SEO dedicate SERP realizate de profesionisti

    Buna seara stimati colegi,

    In primul si in primul rand va rugam sa cititi cu atentie informatiile prezentate in cei 7 pasi pentru a avea un parteneriat de succes, bazat pe incredere reciproca si profesionalism.

    1. Descrierea ofertei:
    ○ Realizam articole in limba romana cuprinse intre 200 – 2500 de cuvinte, unice, originale, bine documentate, optimizate SEO, special dedicate pentru cresterile dvs. in SERP pentru cuvintele cheie dorite;
    ○ Articolele pot fi scrise special fie pentru a le publica in site-urile dvs. (pentru imbogatirea continutului), fie pentru a fi publicate in directoare de articole romanesti (pentru optimizare);
    ○ Dupa redactare, articolele sunt citite, recitite, dar si corectate sau modificate (dupa caz), de catre minim un membru al echipei, care va reda si forma finala a acestora;
    ○ In cazul in care articolul va fi adaugat intr-un director de articole, va fi urmarit de la adaugarea, aprobarea si pana la publicarea sa efectiva, iar dvs. veti primi un raport prin e-mail in acest sens.

    2. Drepturile de autor:
    ○ Din momentul predarii articolului, drepturile de autor va apartin in totalitate, considerand stinse drepturile echipei (autorului) ce a realizat respectivul articol, odata cu efectuarea platii si acceptarea articolului de catre dvs. (in conformitate cu Legea nr. 8/1996 privind dreptul de autor si drepturile conexe: Cititi aici!).
    ○ In cazul in care doriti inserarea unor fotografii in corpul articolului, nu raspundem de originalitatea acestora sub nicio forma.

    3. Termenul de executie:
    ○ In functie de numarul de articole dorite, de ordinea pe care o veti avea si de tipul de oferta ales in momentul in care veti apela la serviciile noastre, termenul de executie este de 1-5 zile pentru un articol, 3-10 zile pentru 5 articole, 7-13 zile pentru 10 articole si asa mai departe. In aceste termene sunt incluse, atat ofertele pentru articole fara publicare, cat si pentru cele publicate in directoare de articole.

    4. Exemple de articole realizate:
    ○ Iata si cateva exemple de articole realizate si publicate de echipa noastra: cosmetice, ora exacta a romaniei, vacanta 2012, tratarea acneei, vouchere de reducere, cumparaturi online, filme online gratis, etc.

    5. Oferte, preturi si modalitati de plata:
    ○ Va punem la dispozitie mai multe tipuri de oferte, iar alaturat, preturile aferente respectivelor oferte:
    1. articol de 200 – 350+ de cuvinte – fara publicare (3.5 EUR) / cu publicare (4.5 EUR)
    2. articol de 500 – 700+ de cuvinte – fara publicare (5 EUR) / cu publicare (6 EUR)
    3. articol de 700 – 1000+ de cuvinte – fara publicare (7.5 EUR) / cu publicare (8.5 EUR)
    4. articol de 1000 – 1500+ de cuvinte – fara publicare (13 EUR) / cu publicare (15 EUR)
    5. articol de 1500 – 2000+ de cuvinte – fara publicare (22 EUR) / cu publicare (24 EUR)
    6. articol de 2000 – 2500+ de cuvinte – fara publicare (32 EUR) / cu publicare (35 EUR);
    7. oferta cuprinde de asemenea si articole scrise cu diacritice in limba romana (Ex.: ș,ț,ă, etc.), la pretul standard afisat mai sus adaugandu-se 0.5 EUR/100 de cuvinte;
    ○ Sunt luate in calcul numai oferte de cel putin 10 articole de minim 200 cuvinte, 5 articole de minim 500 de cuvinte, 3 articole de minim 700 de cuvinte.
    Plata se face numai in avans, iar modalitatile de plata disponobile in acest moment sunt urmatoarele: transfer bancar, PayPal.

    6. Recomandarile noastre:

    ○ Pentru a crea articole cat mai bine optimizate si care sa dea rezultate ulterior in SERP, va recomandam sa achizitonati articole ce vor fi publicate in directoarele de articole romanesti. Astfel, vetiputea obtine si backlink-uri deosebit de utile pentru strategia dvs. SEO;
    ○ Va recomandam sa achizitonati pachete de minim 500 – 700+ de cuvinte pentru a avea efectele dorite in SERP, acestea putand ingloba si descrie mai bine proiectul pe care doriti sa-l promovati, iar densitatea de cuvinte cheie tintite fiind evident una vizibil ridicata;
    ○ Articolele vor fi publicate in directoare la un interval de 1-4 zile si vor contine intre 1 si maxim 3 link-uri, in functie de keyword-urile dorite pentru respectivele articole. Nu vom accepta termene mai scurte si nici inserarea mai multor link-uri, din considernte pure de optimizare pe care le folosim in algoritmul nostru;
    ○ Pentru a evita aglomerarea comenzilor, va recomandam ca in momentul in care veti decide achizitonarea pachetelor de articole sa ne transmiteti numarul exact de articole pe care il doriti pentru a putea face o programare corecta fata de dvs, precum si fata de toti userii interesati. Astfel, aceasta este solutia cea mai buna pentru a fi cat mai optimi si cat mai eficienti.

    7. Cine suntem si ce solutii avem:

    ○ Suntem o echipa de profesionist,i capabili sa realizeze articole de inalta calitate si acuratete, la cele mai exigente standarde;
    ○ Suntem ingineri si juristi atestati profesional, cu o experienta de peste 10 ani in online-ul romanesc, dar si international pe diverse domenii de activitate, de la promovare, optimizare, branding, brokeraj, content writing, programare, design, pana la legislatie online si offline, etc.

    Va multumim frumos pentru amabilitatea de a citi intreaga oferta cu atentie si, in speranta unei viitoare colaborari, asteptam ofertele dvs. atat aici, cat si prin PM!

    Va dorim o seara cat mai senina in continuare si afaceri cat mai profitabile!


    P.S.: OFERTA SHOCK: Pentru ca lansam acest serviciu pe data de 5.IUL.2012, oferim GRATUIT primilor 5 useri cu minim 5 stelute la reputatie, cate un articol dedicat de minim 500 de cuvinte, cu sau fara publicare, pe orice tema dorita. De asemenea, tot primilor useri, le oferim si 50% reducere la oricare al 5lea articol comandat din orice pachet de oferta. Va rugam sa va manifestati interesul public, prin intermediul acestui thread, mesajele particulare vor fi excluse din cadrul ofertei shock!!! MULT SUCCES!!!
    Nu există un mare talent, fără o mare voință (Honoré de Balzac)

  2. #2
    Avatarul lui I. Laurentiu
    I. Laurentiu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    28th April 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Posturi
    692
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Vreau si eu o bucata sa vad cum arata. Mersi anticipat.
    Vand pachet de advertoriale pe site-uri autoritare -> vezi oferta
    Ai nevoie de un site profi pentru afacerea ta? Contacteaza-ma!

  3. #3
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    79
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    79

    Implicit

    ma inscriu, trimit tema in pm

  4. #4
    Avatarul lui iSKY
    iSKY este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    4th January 2008
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    1.232
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Laurentiu, felicitari, esti numarul 1! Ai castigat primul articol gratuit! Asteptam prin PM date despre articolul dorit, link-urile dorite, precum si tipul de oferta ales!

    Citat Postat în original de I. Laurentiu Vezi Post
    Vreau si eu o bucata sa vad cum arata. Mersi anticipat.


    --- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")

    Cristi, esti numarul 2! Felicitari! Asteptam prin PM datele pe care le-am mentionat si in mesajul pentru Laurentiu! Mai sunt inca 3 locuri disponibile!

    Citat Postat în original de Kidu Vezi Post
    ma inscriu, trimit tema in pm
    Nu există un mare talent, fără o mare voință (Honoré de Balzac)

  5. #5
    Avatarul lui danielicb
    danielicb este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    4th February 2011
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    37
    Posturi
    440
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Ma inscriu si eu. Spune-mi cand pot sa iti trimit detalii despre articol si daca ma incadrez in cerintele tale
    SEOarch.ro - Strategii si Tehnici de Optimizare. SEO nu inseamna SPAM.

  6. #6
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    57
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    57

    Implicit

    ma inscriu si eu

  7. #7
    Avatarul lui iSKY
    iSKY este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    4th January 2008
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    1.232
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Felicitari Daniel! Asteptam datele despre articolul pe care doresti sa il redactam prin PM. Am mentionat mai sus de ce avem nevoie.

    Citat Postat în original de danielicb Vezi Post
    Ma inscriu si eu. Spune-mi cand pot sa iti trimit detalii despre articol si daca ma incadrez in cerintele tale
    Felicitari Avram! Asteptam si datele tale prin PM!

    Citat Postat în original de avram Vezi Post
    ma inscriu si eu
    MAI ESTE UN SINGUR LOC LIBER!!! HURRY UP!!!
    Nu există un mare talent, fără o mare voință (Honoré de Balzac)

  8. #8
    Avatarul lui Sorin Frumuseanu
    Sorin Frumuseanu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    62
    Data înscrierii
    2nd August 2005
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    51
    Posturi
    3.946
    Putere Rep
    62

    Implicit

    Nu stiu cate stelute am, dar ma intereseaza versiunea demo ca sa pot recomanda mai departe.
    5?
    Tks
    Credinta la institutiile specializate. Aici facem Servicii de seo
    Mi se spunea 1nesco

  9. #9
    Avatarul lui iSKY
    iSKY este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    4th January 2008
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    1.232
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Se pare ca 1nesco a prins ultimul loc liber! Felicitarile noastre!!! Asteptam datele despre articol prin PM!

    Citat Postat în original de 1nesco Vezi Post
    Nu stiu cate stelute am, dar ma intereseaza versiunea demo ca sa pot recomanda mai departe.
    5?
    Tks
    Nu există un mare talent, fără o mare voință (Honoré de Balzac)

  10. #10
    Avatarul lui Pîrvan Marian
    Pîrvan Marian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    4th February 2012
    Locaţie
    Braila
    Posturi
    643
    Putere Rep
    26

    Implicit

    Salut, sper sa nu se considera off-topic, insa mi-ar placea sa vad cum arata un articol facut de profesionisti, as ramane recunoscator daca ai afisa un link cu cateva montre pentru diferite dimensiuni precizate in topic.

    Si te rog sa ma scuzi daca se considera off-topic,insa chiar sunt curios.
    Vreau mai mult, mai mult si atat.

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Oferta articole cu impact maxim in serp
    De Serban Cristian în forumul Continut web
    Răspunsuri: 106
    Ultimul Post: 27th May 2013, 23:25
  2. Oferta de articole
    De MarinelPadurice în forumul Continut web
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 13th March 2012, 11:49
  3. Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 12th January 2012, 02:44
  4. In SERP unele articole directioneaza spre pagina principala
    De vasiauvi în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 3rd March 2011, 15:24
  5. Profesionisti SEO
    De Andreib21 în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 8th October 2008, 13:22

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •