Salut,
In cazul in care foloseste cineva,
Ma intereseaza un contract pe baza caruia sa vand spatiu publicitar (baner) pe site, astfel incat sa pot emite factura.
Am facut o varianta, dar vreau sa fiu sigur ca e ok.

Merci anticipat