Salut,
In cazul in care foloseste cineva,
Ma intereseaza un contract pe baza caruia sa vand spatiu publicitar (baner) pe site, astfel incat sa pot emite factura.
Am facut o varianta, dar vreau sa fiu sigur ca e ok.
Merci anticipat
Salut,
In cazul in care foloseste cineva,
Ma intereseaza un contract pe baza caruia sa vand spatiu publicitar (baner) pe site, astfel incat sa pot emite factura.
Am facut o varianta, dar vreau sa fiu sigur ca e ok.
Merci anticipat
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)