Inseamna ca siteul asta e o vrajeala ieftina daca platesc procentul ala dupa 30-45 zile dupa cat verifica unii comisioanele...sau daca nu primesti procentul ala in caz ca faci o comanda normala.
Daca vor sa devina ceva serios, sa se gandeasca la niste contracte ceva, pentru a nu pica prost in cazul in care comisioanele nu sunt platite.




Răspunde cu citat