Rezultate 1 la 10 din 25

Subiect: ce ati face cu 10.000 euro?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Tudi
    Tudi este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    30th December 2007
    Locaţie
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.581
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Banuiesc ca intrebarea era "in ce proiect online ai investi 10,000 euro"

    Sa zicem ca imi pica maine din cer 10,000 euro, as investi in:

    1. Website flipping
    2. Promovarea proiectelor actuale
    3. Mi-as porni un proiect pe .ro pe care il tot aman de un an, din lipsa de timp/fonduri auxiliare

  2. #2
    Avatarul lui Toto
    Toto este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    14th June 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.905
    Putere Rep
    48

    Implicit

    Citat Postat în original de Tudi Vezi Post
    3. Mi-as porni un proiect pe .ro pe care il tot aman de un an, din lipsa de timp/fonduri auxiliare
    Te intereseaza un asociat care sa vina cu banii? Adica este asta o varianta?

    Citat Postat în original de aliens Vezi Post
    Tocmai am dat banii pt masina, nu mai am nici un leu/euro/dolar in cont.

    Daca i-as avea, mi-as porni firma de advertising.
    Nu era cumva o idee mai buna sa faci firma, care apoi sa iti aduca ea masina?
    Ultima modificare făcută de Toto; 29th September 2008 la 14:58.

  3. #3
    Avatarul lui aliens
    aliens este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    19th October 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Posturi
    215
    Putere Rep
    41

    Implicit

    Nu era cumva o idee mai buna sa faci firma, care apoi sa iti aduca ea masina?
    Well, pentru masina strang bani de mai mult timp, si o aveam ca prioritatea numarul 1. Cu firma m-am hotarat abia acu 2-3 luni.

  4. #4
    Avatarul lui Nosfer
    Nosfer este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    7th July 2008
    Locaţie
    Sibiu
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.196
    Putere Rep
    36

    Implicit

    Citat Postat în original de aliens Vezi Post
    Well, pentru masina strang bani de mai mult timp, si o aveam ca prioritatea numarul 1. Cu firma m-am hotarat abia acu 2-3 luni.
    mi se pare asa o pacoste masina... ma doare sufletul cand vad cati bani se duc pe benzina

  5. #5
    Avatarul lui Adrian Poputoaia
    Adrian Poputoaia este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    2nd October 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
    mi se pare asa o pacoste masina... ma doare sufletul cand vad cati bani se duc pe benzina
    ai un 560 LI ?

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. card in euro - aleg euro dar plata apre in lei
    De Cipiot în forumul PayPal
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 15th July 2012, 01:46
  2. Ce poti face cu 4000 euro?
    De Nosfer în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 24
    Ultimul Post: 6th December 2009, 21:54
  3. new face for softpedia
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 27th August 2008, 23:01
  4. cum se face ca ...
    De Mihai Gianu în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 27
    Ultimul Post: 6th September 2007, 02:35
  5. Erm.. asa se face SEO?
    De roadrunner în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 5th April 2007, 15:15

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •