Sunt cel mai fericit om din lume:
http://www.seopedia.org/internet-mar...-stefan-mezei/
Versiune printabilă
Sunt cel mai fericit om din lume:
http://www.seopedia.org/internet-mar...-stefan-mezei/
Felicitari! Parca-parca seamana cu tine ;)
Felicitari, asteptam sa ne inviti la botez. :clap:
Cristi, felicitari!
Cred ca esti in al 9-lea cer!
Sa-ti creasca mare si frumos!
PS: Il asteptam pe forum peste vreo cativa ani :)
Da, seamana cu mine, da ureaza botezul, da o sa fie pe forum :D
Felicitari ! :)
Felicitari!!
Sa va creasca mare, frumos, sanatos si destept.
Multa sanatate mamicii! :)
ooo congrats :)
Felicitari! Sa creasca mare! :D
Cristi, felicitari si sa va traiasca! Pe undeva prin Noiembrie o sa fac si eu un post de genul asta :D
Felicitari!
Va doresc tuturor un Brad Pitt ca al meu :D
Felicitari!
Noroc sa-i dea Dumnezeu !
Cand este nascut mai exact ?
L-ai si botezat ?
Si un fratior sau o surioara dupa o perioada !
Sa-ti creasca mare si frumos! Felicitari !
Felicitari! Sa va traiasca si sa va bucurati de el! Este un dragalas :D
Felicitari. Sa creasca mare si sa fie sanatos. :clap:
Felicitari! Frumoasa veste.
Felicitari Cristian!
Felicitari!!!
bine ai venit in "gasca noastra". daca ai nevoie de sfaturi... nu conta pe noi, ca noi stam pe net, femeile au probleme ;)
felicitari!!
multa sanatate
Multa sanatate mamicii, baietelului :) si, de ce nu, si lui tati care nu o sa mai aiba timp de stat pe forum ci o sa stea la schimbat scutece :D
Sa-ti traiasca, sa fie sanatos si sa-ti aduca numai bucurii, dl. Cristian Mezei - tatal :cool:
S-a nascut astazi 8 iunie 2008 , deci este nascut in zodia gemenilor , in al doilea decan !
Persoanele nascute in zodia gemenilor au o inteligenta nativa !
S-au inventat si scutecele de unica folosinta , asa ca este foarte usor sa schimbi scutecele unui copil !
In plus , eu nu cred ca o sa-l externeze astazi , avand in vedere faptul ca este un nou nascut !
La anul pe vremea asta , o sa mearga in picioare !
Ehhe... sa-ti traiasca ;) Viitorul SEO suna bine in Romania :D
E un norocos... acum poa` sa prinda si el debutul Romaniei la EURO :) ... o sa se dea mare peste ani ca el a prins si campionatu` european din 2008 :P
Felicitari !
Daca nu se stia cine "seful" in casa pana acum, de acum se stie .
Felicitari! Sa va traiasca!
Felicitari Cristi, si tie si sotiei tale! :) Sa va creasca mare, frumos, destept si intelept :D
Felicitari ! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!
cum spuneam si pe seopedia.org , sa traim si noi sanatosi sa-l vedem pe forum ;)
Felicitari :)
Felicitari pentru cea mai importanta realizare! ;)
Daca va uitati mai atent la el , Stefan seamana leit cu Cristian !
Nu am inteles cine are unghiile alea asa lungi in poza ,adica cine l-a tinut in brate !
Felicitari !
Sa fie sanatos si sa-l inveti SEO :)
Felicitari Cristian ! Sa fie sanatos si voinic.
Sa traiasca! Sa fie sanatos! Toate cele bune, si asa mai departe (adica toate cele enumerate de colegii de mai sus :) )
Felicitari! Multa sanatate mamicii si puiutului.
E geaman ca fetita mea ;) O sa ai ceva de furca :))
Felicitari Cristi! Sa creasca mare, frumos si sanatos! :clap: