felicitari!!
multa sanatate
Versiune printabilă
felicitari!!
multa sanatate
Multa sanatate mamicii, baietelului :) si, de ce nu, si lui tati care nu o sa mai aiba timp de stat pe forum ci o sa stea la schimbat scutece :D
Sa-ti traiasca, sa fie sanatos si sa-ti aduca numai bucurii, dl. Cristian Mezei - tatal :cool:
S-a nascut astazi 8 iunie 2008 , deci este nascut in zodia gemenilor , in al doilea decan !
Persoanele nascute in zodia gemenilor au o inteligenta nativa !
S-au inventat si scutecele de unica folosinta , asa ca este foarte usor sa schimbi scutecele unui copil !
In plus , eu nu cred ca o sa-l externeze astazi , avand in vedere faptul ca este un nou nascut !
La anul pe vremea asta , o sa mearga in picioare !
Ehhe... sa-ti traiasca ;) Viitorul SEO suna bine in Romania :D
E un norocos... acum poa` sa prinda si el debutul Romaniei la EURO :) ... o sa se dea mare peste ani ca el a prins si campionatu` european din 2008 :P
Felicitari !
Daca nu se stia cine "seful" in casa pana acum, de acum se stie .
Felicitari! Sa va traiasca!
Felicitari Cristi, si tie si sotiei tale! :) Sa va creasca mare, frumos, destept si intelept :D
Felicitari ! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!
cum spuneam si pe seopedia.org , sa traim si noi sanatosi sa-l vedem pe forum ;)
Felicitari :)