Felicitari!
Versiune printabilă
Felicitari!
Va doresc tuturor un Brad Pitt ca al meu :D
Felicitari!
Noroc sa-i dea Dumnezeu !
Cand este nascut mai exact ?
L-ai si botezat ?
Si un fratior sau o surioara dupa o perioada !
Sa-ti creasca mare si frumos! Felicitari !
Felicitari! Sa va traiasca si sa va bucurati de el! Este un dragalas :D
Felicitari. Sa creasca mare si sa fie sanatos. :clap:
Felicitari! Frumoasa veste.
Felicitari Cristian!
Felicitari!!!
bine ai venit in "gasca noastra". daca ai nevoie de sfaturi... nu conta pe noi, ca noi stam pe net, femeile au probleme ;)