Salut gasca,
Ce zi aiurea. Ma doare capul si nu am chef de nimic... desi am lucrat in draci toata ziua. :wacko:
Salut gasca,
Ce zi aiurea. Ma doare capul si nu am chef de nimic... desi am lucrat in draci toata ziua. :wacko:
Cu stima,
Razvan Pop
Ce ai patit mah ? Ai nevoie de o femeie iti spun eu...
Sa-ti faca masaj pe .... oboseala.
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Salut.
Ai avut vreo discutie cu cheef Page Rank manager Iulian ? (daca am inteles bine unde lucrezi...).
Eu am avut odata (dupa alte cateva somitati, plecand de la portar) si am fost nervos 2 zile...![]()
Scuze daca gresesc. ..![]()
Care Iulian?![]()
Cu stima,
Razvan Pop
Corect.
De fapt era asa: care Public Relations ?![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)