Postat în original de Obelix Oare ce-o sa se intample cu Trilulilu cand se va lansa http://ro.youtube.com/ (ca http://pl.youtube.com/ , http://es.youtube.com http://it.youtube.com, etc). Nu cred ca se va intampla asta. Pt ca cei ce adauga videoclipuri nu sunt neaparat numai romani, italieni, etc, si de obicei toata lumea pune videoclipuri cu descriere in limba engleza. Nu o sa stea nimeni sa traduca tot
Sisteme CISS
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum