Da , cred ca o sa scoata bani eventual , dar momentan sunt in pierdere . Ma intreb oare ,daca nu ar fi avut si bani pusi pe langa .. oare ce ar fi facut cu site-ul ..l-ar fi vandut ?
Da , cred ca o sa scoata bani eventual , dar momentan sunt in pierdere . Ma intreb oare ,daca nu ar fi avut si bani pusi pe langa .. oare ce ar fi facut cu site-ul ..l-ar fi vandut ?
Hmm..ar merge o lada de bere
Oare ce-o sa se intample cu Trilulilu cand se va lansa http://ro.youtube.com/ (ca http://pl.youtube.com/ , http://es.youtube.com http://it.youtube.com, etc).
Se incarca destul de greu
Si uite ca baietii au vandut 41% din site pe aproape 1 mil de euro. Dar tot imi mentin parerea ca un asemenea site e greu de tinut si genereaza putin spre deloc profit.
Cauti ceva de inchiriat sau produse Apple?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)