Rezultate 1 la 10 din 24

Subiect: Despre Trilulilu

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui inSecure
    inSecure este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    2nd December 2007
    Posturi
    612
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Da , cred ca o sa scoata bani eventual , dar momentan sunt in pierdere . Ma intreb oare ,daca nu ar fi avut si bani pusi pe langa .. oare ce ar fi facut cu site-ul ..l-ar fi vandut ?
    Hmm..ar merge o lada de bere

  2. #2
    Avatarul lui thefan
    thefan este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    30th December 2006
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    49
    Posturi
    1.433
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Citat Postat în original de inSecure Vezi Post
    Da , cred ca o sa scoata bani eventual , dar momentan sunt in pierdere . Ma intreb oare ,daca nu ar fi avut si bani pusi pe langa .. oare ce ar fi facut cu site-ul ..l-ar fi vandut ?
    La un moment dat asa se spundea si despre Youtube... vorba aia, pe vremea respectiva era destul de nou, si cam singurul de pe piata. Dupa aceea a fost preluat de Google...
    Consumator și producător de articole despre SF&F. SEO de voie, de nevoie.

  3. #3
    Avatarul lui Obelix
    Obelix este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th October 2007
    Locaţie
    Romania
    Posturi
    156
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Oare ce-o sa se intample cu Trilulilu cand se va lansa http://ro.youtube.com/ (ca http://pl.youtube.com/ , http://es.youtube.com http://it.youtube.com, etc).

  4. #4
    Avatarul lui Federals
    Federals este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    29th November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    612
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Citat Postat în original de Obelix Vezi Post
    Oare ce-o sa se intample cu Trilulilu cand se va lansa http://ro.youtube.com/ (ca http://pl.youtube.com/ , http://es.youtube.com http://it.youtube.com, etc).
    Nu cred ca se va intampla asta. Pt ca cei ce adauga videoclipuri nu sunt neaparat numai romani, italieni, etc, si de obicei toata lumea pune videoclipuri cu descriere in limba engleza. Nu o sa stea nimeni sa traduca tot

  5. #5
    Avatarul lui geo1_1999
    geo1_1999 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    10th May 2008
    Vârstă
    47
    Posturi
    30
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Se incarca destul de greu

  6. #6
    Avatarul lui clawbc
    clawbc este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    14th February 2008
    Locaţie
    Berlin
    Vârstă
    41
    Posturi
    91
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Si uite ca baietii au vandut 41% din site pe aproape 1 mil de euro. Dar tot imi mentin parerea ca un asemenea site e greu de tinut si genereaza putin spre deloc profit.
    Cauti ceva de inchiriat sau produse Apple?

  7. #7
    Avatarul lui Adrian Poputoaia
    Adrian Poputoaia este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    2nd October 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Citat Postat în original de clawbc Vezi Post
    Si uite ca baietii au vandut 41% din site pe aproape 1 mil de euro. Dar tot imi mentin parerea ca un asemenea site e greu de tinut si genereaza putin spre deloc profit.
    putin spre deloc?

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Trilulilu si Messenger
    De Seinfeld în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 17th July 2009, 19:42
  2. Trilulilu are platforma proprie de publicitate PPC
    De thefan în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 23rd June 2009, 11:51
  3. Trilulilu Cloaking?! Go Google Go..
    De barosanu în forumul Google
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 16th July 2008, 14:10
  4. Cum salvez filmuletele/melodiile de pe Trilulilu?
    De w!ll în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 10
    Ultimul Post: 19th May 2008, 19:08
  5. Despre <H1> si <H2>
    De slobodan în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 18
    Ultimul Post: 10th December 2006, 13:47

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •