Intri cu proxy si alta adresa de email si iti faci cont. Merge sigur, problema e ca trebuie sa te loghezi mereu la ei prin proxy. (Presupun ca ti au banat ip-ul nu?)
Intri cu proxy si alta adresa de email si iti faci cont. Merge sigur, problema e ca trebuie sa te loghezi mereu la ei prin proxy. (Presupun ca ti au banat ip-ul nu?)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)