Daca vor si altii sa pateasca ca mine n-au decat... oricum eu nu m-as inscrie intr-un astfel de director web nici sa-mi ofere prima pozitie la afisare moka...
Daca vor si altii sa pateasca ca mine n-au decat... oricum eu nu m-as inscrie intr-un astfel de director web nici sa-mi ofere prima pozitie la afisare moka...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)