http://www.webhostingtalk.com/

eu am avut aproape 8 luni server cu ThePlanet (ex. EV1), cea mai proasta experienta a mea avuta vreodata cu o firma din SUA.

acum am cu netdirekt.de , de 3 saptamani, totul este perfect. viteza foarte mare cu Europa dar si SUA.