Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 17 din 17

Subiect: Campanie - Politica

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    103
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    49
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    103

    Implicit

    Campaniile de genul asta pot influenta un maxim 1-2% din intentia de vot, dar riscul este destul de marisor, ca astia sunt oameni care nu prea stiu de gluma. Si daca este cineva de la USL, astia au metode destul de dureroase prin care aduc aminte celor care ii supara unde le este locul
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  2. #2
    Avatarul lui slobodan
    slobodan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    28th August 2006
    Vârstă
    47
    Posturi
    582
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Mai bine fa-le campanie negativa pe forumuri.

  3. #3
    Avatarul lui Vali D
    Vali D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    3rd November 2010
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.603
    Putere Rep
    43

    Implicit

    Multam de lamuriri.
    E vorba de alegerile locale. Deci nu voi face campanie impotriva lui DD sau altul (la nivel national).
    Nu m-am gandit la urmari, si nici nu cred ca ar fi cazul.

    Cat despre influenta... sunt absolut convins ca pot influenta.
    Vand Advertoriale (pr 5)

  4. #4
    Avatarul lui crt
    crt
    crt este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    9th March 2011
    Locaţie
    Targu Jiu
    Posturi
    466
    Putere Rep
    39

    Implicit

    "Normele de incriminare a insultei si calomniei cuprinse in art. 205 si 206 din Codul penal, precum si prevederile art. 207 din Codul penal privind proba veritatii, abrogate prin dispozitiile art. I pct. 56 din Legea nr. 278/2006, dispozitii declarate neconstitutionale prin Decizia nr. 62 din 18 ianuarie 2007 a Curtii Constitutionale, nu sunt in vigoare"

    Daca chiar vrei sa iti bati capul cu un astfel de site consulta un avocat bun. Poti fi dat in judecata, si ti se pot cere despagubiri de nu poti duce.

    Mai bine nu iti bate capul cu asa ceva decat daca la mijloc e o suma frumoasa de bani. Altfel e in zadar... unii pleaca, altii vin.

    PS: ai trecut la scandalurile politice?

  5. #5
    Avatarul lui jacobs
    jacobs este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    21st December 2010
    Locaţie
    Carasova
    Vârstă
    52
    Posturi
    15
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Dar de ce nu faci campanie vorbind de adevar si atunci nu ai de ce sa te temi. Vorbind de adevar o sa ai de fiecare data oamani de partea ta. Mi se pare un pic intentia tendentioasa, adica, cu gand ascuns de a profita. Sunt de acord cu RedHat, ceva constructiv ar fi mai util.

  6. #6
    Avatarul lui Nospheratu
    Nospheratu este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    9th August 2011
    Locaţie
    Bucuresti / San Francisco
    Posturi
    19
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Calomnia nu mai e in codul penal dar pe civil te poate exaspera, daca e cineva potent si isi pune mintea cu tine, de obicei au juristi angajati 'by default' asa ca nu-s cheltuieli prea mari sa te haituiasca prin instante... in plus pune-te in locul unei persoane care pe nedrept este improscata cu rahat, s-ar putea sa cedeze nervos si pana cand ii va face cineva dreptate legal, sa nu te caute sa aveti o conversatie de taina... (ceva gen 'Vitali o are mica')...

  7. #7
    Avatarul lui Vali D
    Vali D este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    3rd November 2010
    Locaţie
    Orsova
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.603
    Putere Rep
    43

    Implicit

    Cu alegerile astea mi-am adus aminte ca aveam un thread aici.

    Se pare ca planul meu i-a adus succes actualului primar. Desi adversarul sau direct avea o "cota de piata" de 70% si toata lumea era convinsa ca va castiga alegerile, diferenta de voturi a fost uimitoare. (nici eu nu luam asa distanta).

    Mesajele mele au ajuns virale. Lumea a inceput sa gandeasca/vorbeasca si asta a fost.

    PS:are cineva numarul lui Diaconescu?
    Vand Advertoriale (pr 5)

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. politica de confidentialitate
    De anntidot în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 7th April 2009, 11:53
  2. Noua politica adsense
    De zoltankr în forumul Adsense
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 28th February 2008, 16:03
  3. Politica anti-spam a RDS
    De BladHaund în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 5th May 2007, 13:48
  4. Ce se afla dincolo de politica Neogen
    De tataraseni în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 130
    Ultimul Post: 10th February 2006, 12:50

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •