Cristi a calificat bine muzica pe blogul lui![]()
Iti recomand sa mai citesti despre open source software, free software, freeware, licente software pt ca nu prea vezi lucrurile clar dupa parerea mea. (http://www.gnu.org/philosophy/free-s...r-freedom.html)
In rest..."very amator like" in multe privinte...banuiesc ca ca asta e si targetul asa ca nu cred ca e o problema...


banuiesc ca ca asta e si targetul asa ca nu cred ca e o problema...
Răspunde cu citat